MENU
Головна » Новини » Співоча зірка нашої «Академії»
Співоча зірка нашої «Академії»

А ми продовжуємо знайомити вас із яскравими особистостями нашої «Академії» - Іван Вітовець! Цей яскравий, дружелюбний, талановитий, емоційний та харизматичний хлопець вже як три роки є учнем нашої школи. Гарно навчається, а улюблені предмети це театральне мистецтво, українська література та німецька мова.

З раннього віку він вирізняється своїми творчими здібностями, які вміло демонструє оточуючим. Іван з 6 років почав співати і танцювати. Професійно займається вокалом. Відвідує колектив естрадної пісні «Домісолька» Палацу творчості учнів. Найбільше долучається до процесу педагог та мати О. М. Вітовець. Відповідальний, дисциплінований, наполегливий і цілеспрямований, Іван вміє працювати у будь-якому колективі. Вихований і чуйний, з повагою ставиться до вчителів та одноліток. Дуже любить свою сім’ю, підтримує дружні і теплі відносини з батьками. Мріє у майбутньому стати актором або співаком. Тато й мама пишаються своїм сином і бажають йому натхнення, успіху та втілення мрії - потрапити на проект «Голос. Діти».

Як постійний учасник мистецьких заходів, неодноразово ставав лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Здобув Гран-прі міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий лелека - 2018», дипломи лауреата І премії Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацького вокального мистецтва «Віват, Марія» 2016, 2017, 2018 рр., дипломи лауреата Гран-прі Міжнародного телевізійного конкурсу «ТВ Старт» 2017 і 2018 рр., диплом лауреата І премії Міжнародного фестивалю - конкурсу мистецтв «Фабрика талантів – 2018»!

Ми раді вітати Івана з черговою перемогою та бажаємо невичерпної життєвої енергії, нових яскравих вражень та звершень! Будь завжди натхненним і відкритим, хай весь Всесвіт допомагає тобі втілювати всі твої бажання!Категорія: Виховна робота | Переглядів: 504 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz