MENU
Головна » Новини » «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина»
«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина»

Під таким девізом з 19.02 по 23.02 2018 р. в школі пройшов тиждень іноземної мови. Вивчення мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу, адже під час вивчення англійської та німецької мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

У понеділок учні 5-11 класів взяли участь у конкурсі проектів «What we know about English-speaking countries» , де мали можливість за допомогою інформаційних технологій представити проекти на задану тему, використовуючи вивчений лексичний та граматичний матеріал в усному мовленні. Також пройшов конкурс стінгазет з німецької мови серед учнів 5 – 9 класів. Діти підійшли до виконання завдання старанно, творчо та оригінально.


У вівторок було проведено конкурс з англійської та німецької мови «Моє мовне портфоліо» серед учнів 7-10 класів. А учні 6 класів взяли участь у інтелектуально-пошуковій грі «Quest» з німецької мови. Питання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували поставлені перед ними завдання.

 

В середу на учнів 8 класів чекав брейн-ринг «Зимові свята та традиції Німеччини», а учні 9 класів взяли учать у мовному « Challeng marathon”.

У четвер під час вікторини серед учнів 7, 9, 10 та 11 класів «Найкращий знавець англійської та німецької мови» діти із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. Крім того, воні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях.
 

У п’ятницю діти переглянули відеофільми «Window to Great Britain» і після перегляду виконували різнорівневі завдання. Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення англійської та німецької мови в школі, розвиток навичок слухання та говоріння іноземною мовою, інтересу до творчості, логічного мислення та пам'яті. Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах. Найкращі знавці іноземних мов у кожному класі отримали спеціальні призи . Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

 
Категорія: Загальноосвітнє відділення | Переглядів: 811 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz