MENU
Головна » Новини » «Щедрий вівторок»
«Щедрий вівторок»

27 листопада відзначається Всеукраїнський день добрих справ!

Адміністрацією Інгульський району було оголошено збір допомоги для сімей, які знаходяться у скрутному становищі. В Інгульському районі, станом на жовтень 2018 року, в реєстрі багатодітних родин – 422 сім’ї, в яких виховується 1407 дітей. Серед них, близько 200 сімей з числа малозабезпечених, переселенців, тих, де виховуються діти з інвалідністю та одиноких матерів, які самостійно виховують троє і більше дітей.

В таких сім’ях завжди існує потреба у теплому одязі, не кажучи про промислові та продуктові товари, іграшки та дитячі книжки. І звісно ж, наша школа не залишилась осторонь! Завдяки учням, вчителям та батькам, ми зібрали допомогу і передали її в адміністрацію!

Вперше в Україні пройшов благодійний рух, поширений в 150 країнах світу, під час якого влаштовуються добродійні акції та роблять різні добрі справи. Взяти участь у акції може кожен бажаючий – бізнес, школи, магазини, кафе, окремі люди. Зокрема, можливо підтримувати благодійність без грошей: здавати кров, передавати продукти безпритульним, взяти з притулку кота чи собаку та подібне. Учні 5х класів разом з психологом Галкович І.В. та соціальним педагогом Каплун А.В. долучилися до Генератора Добрих справ і усвідомили, як багато добра можна зробити людям навколо нас!

Щиро вдячні всім, хто долучився до акції «Щедрий вівторок», разом ми - сила!Категорія: Виховна робота | Переглядів: 438 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz