MENU
Головна » Новини » Семінар з тактичної медицини для старшокласників
Семінар з тактичної медицини для старшокласників

23 березня 2018 року інструктори Центру тактико-спеціальної підготовки «Булат» провели для учнів 10-11 класів нашої школи заняття в рамках викладання предмету «Захист Вітчизни» (вчитель Сакевич В. І.)

Основну увагу інструктори звертали на те, що надання медичної допомоги в екстремальних ситуаціях знадобиться у повсякденному житті. Людина не застрахована від травм та випадкових ситуацій, що можуть загрожувати життю інших осіб. Побачивши небезпеку, або її наслідки, треба швидко реагувати. Своєчасно надана перша медична допомога може врятувати життя пораненій людині.

Уважно вивчали школярі правила накладання жгута та види пов’язок. Під керівництвом інструкторів вони опрацьовували елементарні навички медичної допомоги.

Аналіз ситуації та швидке реагування медика запобігає значним ускладненням після отримання травми. Але медики не завжди є на місці подій, тому знання основних правил тактичної медицини не завадить нікому.

У наших планах ще кілька заходів з «булатівцями» , адже злагоджена робота інструкторів сприяє активному розвиткові військово-патріотичного виховання молоді, реально впливає на зміну світогляду підлітків, коли вони бачать перед собою професіоналів.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 576 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz