MENU
Головна » Новини » Семінар-інклюзія
Семінар-інклюзія
Нині, аби гарантувати учням з особливими освітніми потребами якісну освіту та забезпечити успішну інтеграцію їх у соціум, необхідно насамперед створити команду фахівців, що компетентно здійснюватимуть психолого-педагогічний супровід.

15 січня 2016 року на базі Миколаївської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» відбулося засідання міської проблемної групи «Психолого-педагогічна підтримка дитини з особливими освітніми потребами», на якому було розглянуто питання мультидисциплінарного підходу у реалізації інклюзивного навчання. У роботі семінару взяли участь директор навчально-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради Тарасова О.В., методист НМЦ Сливінська Т.О., консультант психолого-медико-педагогічної комісії (ПМПК) Скірко І.В., вчитель-реабілітолог Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів Бавольська О.В., психологи, вчителі, асистенти вчителів інклюзивних класів м. Миколаєва. 

Досвідом у розробленні моделі взаємодії педагогів із фахівцями навчально-реабілітаційних центрів, пошуку ефективних технологій навчання учнів з особливими освітніми потребами поділилась команда МСШ «Академія дитячої творчості», до складу якої входять директор Г.Д.Матвєєва, заступник директора з НВР Вербицька С.М., вчителі інклюзивних класів Калугіна Т.В., Ноценко В.В., Балуш С.В., асистент вчителя Міндьо Т.В., психолог Галкович І.В. та соціальний педагог Шельпякова Л.І. За період роботи команди набуто практичний досвід педагогічного супроводу навчально-виховного процесу в умовах інклюзивного класу, розроблені та впроваджуються корекційно-розвивальні програми роботи з учнями з особливими освітніми потребами.

Педагогічний колектив МСШ «Академія дитячої творчості» успішно контактує з іншими навчальними закладами з інклюзивною формою навчання та відкритий до взаємодії з актуальних питань впровадження інклюзивного навчання.

Завантажити презентацію

Переглядів: 797 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz