MENU
Головна » Новини » Семінар для вчителів німецької мови
Семінар для вчителів німецької мови
«Давно помічено, що таланти є всюди і завжди, де і коли існують умови, сприятливі для їх розвитку»

Г.В.Плеханов

04.02.16 на базі Миколаївської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» відбувся семінар для вчителів німецької мови на тему «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках німецької мови». У роботі семінару взяли участь методист лабораторії викладання мов та літератури МОІППО Петрова А.А., методист НМЦ Волинкіна О.В., вчителі німецької мови м. Миколаєва та Миколаївської області.

Учитель німецької мови Ворона Л.Г. МСШ «Академія дитячої творчості» показала відкритий урок «Musik, die ich mag» у 10 класі, де були представлені форми та методи, що сприяють розвитку творчого та аналітичного мислення, вміння переносити знання та навички у нову ситуацію на основі здійснення проблемно-пошукової діяльності.

А також вчителі німецької мови МСШ «Академія дитячої творчості» (Ворона Л.Г., Жданова Ж.Г., Летунова Л.І.) підготували захід, присвячений «Тижню німецької мови» - «Deutsch mit Spaß». 

За підсумками семінару відбувся педагогічний діалог, де робота вчителів німецької мови МСШ «Академія дитячої творчості» отримала високу оцінку та була схвалена колегами за підготовку насиченої, пізнавальної та цікавої програми.

Переглядів: 773 | Рейтинг: 5.0/2

Хостинг від uCoz