MENU
Головна » Новини » Розвиток творчих здібностей школярів на уроках німецької мови
Розвиток творчих здібностей школярів на уроках німецької мови

Різноманітні цікаві вправи та ігри дають можливість у захоплюючій формі розвивати, збагачувати мову учнів, поглиблювати знання, закріплювати вивчений на уроках матеріал.

Виконання творчих вправ, розв'язування цікавих завдань вимагає від школяра кмітливості, гнучкості розуму, змушує повторювати вивчене, заглядати у словник. Це дуже гарна можливість для дітей проявити свою неординарність, адже багато з них прекрасно малюють, ліплять, співають, мають артистичні здібності, безмежну фантазію! ( проекти «Школа моєї мрії», « Захист природи», « Відомі люди у словах та малюнках» тощо)

Така робота сприяє творчості школярів, показує не лише здобуті знання, а й також здатність до пошукової роботи, вчить робити власні узагальнення. «Відкриття», які роблять учні самі, дають учням впевненість в собі – «я це можу!», задоволення результатами своєї праці.

Завдяки таким формам роботи можна досягти засвоєння учнями словникового запасу, вміння спілкуватися в умовах іншомовного спілкування, навчити учнів самостійно здобувати знання, формувати творчу особистість.

А це означає, що відбувається реалізація мети комунікативного навчання, яка є насущною потребою сучасної школи.

Категорія: Рік німецької мови в Україні | Переглядів: 799 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz