MENU
Головна » Новини » «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!»
«Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!»

Щодня в нашій державі виникає в середньому 130-140 пожеж, на яких гине 10-12 чоловік, знищуються значні матеріальні цінності. Одна з поширених причин виникнення пожеж — це пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед дітей постійно проводиться роз’яснювальна і виховна робота.

Ефективність цієї роботи зростає, якщо в ній беруть участь діти. Найбільш поширеною формою залучення учнів для проведення пожежно-профілактичних заходів стала їх участь в ДЮП.

Робота дружин юних пожежних спрямована на те, щоб діти навчилися оберігати від пожеж житлові будинки, школи, об’єкти національного господарства. 12. 04. 2018 р. на районних змаганнях дружин юних пожежних нашу школу представляла команда «Іскорка», яка посіла IV місце. Лейтмотив виступу – правила пожежної безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, аніж працівники пожежно-рятувальної служби та її помічники. Як відзначили члени журі, наша команда творчо підійшла до вирішення завдання та оригінально розкрила темaтику безпеки життєдіяльності. Дякуємо за підготовку виступу педагогу-організатору Малині Н.В. та учням 10-А кл, учасникам команди «Іскорка».

Якщо ви хочете врятувати своє життя та життя своїх близьких, будьте завжди уважні і обачливі, запамятайте всі правила поведінки в екстремальних ситуаціях і бережіть своє життя, бо воно дається лише один раз!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 641 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz