MENU
Головна » Новини » Предметний тиждень «Фізика, астрономія та природознавство»
Предметний тиждень «Фізика, астрономія та природознавство»

Предметний тиждень «Фізика, астрономія та природознавство», який проходив з 8 по 12 квітня, закінчився. Він розпочався з відновлення астрономічних спостережень на базі МСШ «Академія дитячої творчості».

На цей раз спостерігати за зорями та планетами прийшли учні початкової та середньої школи. Не звертаючи увагу на хмарність в цей вечір, діти та батьки змогли розгледіти в шкільний азимутальний телескоп довгоперіодичну, змінну зорю U у сузір’ї Діви, планету Марс, яка в цей час знаходилась в сузір’ї Тільця та Місяць.

На другий день предметного тижня, шкільний хол на перерві перетворився у великий планетарій. За допомогою програмного забезпечення Star Walk 2 та шкільного мультимедійного обладнання учні змогли побачити небесні об’єкти, що в цей час знаходились на небесній сфері відповідно до географічної широти нашого міста.

Цікаво було й на годинах спілкування у середу, коли учні старшої школи проводили уроки космічних подорожей для школярів 2 - 4 –х класів. Всі ці заходи для учнів школи підготували та провели вчитель астрономії - Майборода Т. О. та інженер-системотехнік – Кукушкін В. О.

Також на перервах на учнів чекала експериментальна майстерня «Цікава фізика», яку підготували учні 11-а та 11-б класів під керівництвом вчителя фізики Н. В. Литвиненко, а відеоролик « Фізичні відкриття, що змінили світ», який підготував учень 10-а Борисов Артур, могли подивитися всі бажаючі в холі нашої школи.

З нагоди Всесвітнього дня космонавтики для учнів початкової школи старшокласники (9-а, 9-в) підготували гру «Космічна подорож» , під час якої діти з задоволенням відповідали на питання вікторини, дивилися відеоматеріали та малювали космічні кораблі майбутнього. Цікаво було й на годинах спілкування у середу, коли учні 11-х класів, проводили уроки космічних подорожей для школярів 4 –х класів.

Не залишилися осторонь і учні середньої школи. Для п’ятикласників вчителем фізики та природознавства Леоновою Н. В. була проведена інтелектуальна гра «Найрозумніший». Звання «Найрозумніший» отримали учні 5-в класу. Завершенням тижня став веселий квест «Подорож країною фізики», який підготувала вчитель фізики Леонова Н. В. Пройшовши всі випробування, переможцями стали учні 7-б класу. Дякуємо всім організаторам і учасникам тижня.Категорія: Загальні новини | Переглядів: 30 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz