MENU
Головна » Новини » Посвята в п’ятикласники
Посвята в п’ятикласники

В житті кожної людини бувають важливі переломні етапи, які символізують перехід до відповідальності, зрілості. Саме таким етапом є перехід учнів молодшої школи у старшу. Вперше в цьому році для учнів 5 класів був проведений захід «Посвята у п’ятикласники», в рамках адаптації дітей в старшій школі, оскільки саме в 5 класі розпочинається нова сторінка в житті кожного учня та учнівського колективу в цілому. Тому, основною метою заходу є сприяти формуванню згуртованості учнівського колективу, виховувати у школярів почуття товариськості, відповідальності, впевненості в своїх силах, толерантності, поваги один до одного та взаєморозуміння.

Захід відбувся 10 жовтня 2018 р. Він почався для учнів у актовій залі, де кожен клас отримав завдання, виконати яке треба було до кінця дня. За кожну правильну відповідь учнівські колективи отримували по слову, яке потім перетворилося на фразу «Я пишаюся тим, що я п’ятикласник «Академії дитячої творчості». А завершився цей насичений день виступами класів у актовій залі, де кожен колектив представляв свою яскраву візитку, демонстрував режисерські здібності у відеофільмах «Один день із життя п’ятикласника», відгадував класного керівника по рукам та представляв рекламу школи. Учні також співали пісні, декламували вірші, грали у вікторини «Назви урок, назви вчителя» та виконували запальні танці.

«Посвята у п’ятикласники» підійшла до завершення після зачитання урочистої клятви та найкращими словами побажань від адміністрації школи: «Перша ланка шкільного життя позаду, а сьогодні ви – п’ятикласники! У вас нові вчителі, нові кабінети, предмети – загалом вражень вистачає! Ще вчора ви були учнями початкової школи, а сьогодні вже на порозі великої основної школи. Ви дружні, завзяті та працьовиті і є справжнім колективом, який буде примножувати здобутки і, ми сподіваємось, ви будете найкращими учнями нашої школи. Ми віримо, що у вас попереду ще багато славних звершень, перемог і здобутків». Вітаємо учасників свята 5-А кл. (кл. кер. Гозян Т. П.), 5-Б кл. ( Новікова В. В.), 5-В кл. (Кучерук С. І.), 5-Г кл. (Юргенсон М. О.)!!!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 672 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz