MENU
Головна » Новини » Подумай про майбутнє - обери життя!
Подумай про майбутнє - обери життя!

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.

В нашій школі пройшла загальношкільна акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». Також відбулася вікторина «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?», виставка стіннівок на тему: «СНІД: знати, щоб жити». В даний час ми добре знаємо про те, що це захворювання являє собою, і які існують способи його передачі, тим не менш соціальний педагог Каплун А.В. разом із учнями 9-В класу ще раз розібрались в цьому питанні. Під час тренінгу намагалися зрозуміти людей хворих на СНІД та написали їм листа-пітримку! За допомогою вправи "Жива діаграма" учні мали змогу визначити рівень знань учасників стосовно цієї проблеми! А закріпили знання подивившись науковий ролик "Чому так важко вилікуватися від ВІЛ/СНІД"!

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 453 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz