MENU
Головна » Новини » Подорож до Туреччини (І Міжнародний дитячий фестиваль танцю, Демре-Анталія-Туреччина)
Подорож до Туреччини (І Міжнародний дитячий фестиваль танцю, Демре-Анталія-Туреччина)
В кінці квітня, на середземноморському узбережжі, стародавньому місті Миру, де проповідував Микола Чудотворець, проходив перший дитячий фольклорний фестиваль танцю "Демре-Анталія-Туреччина".

Протягом п'яти днів, 8 танцювальних груп з Туреччини, Грузії, Киргизстану, Косово, Болгарії, Північного Кіпру, України радували жителів своїми яскравими виступами. Народний ансамбль танцю "Сувенір", був єдиним представником з України, і гідно представив свою країну, місто Миколаїв, Академію дитячої творчості та отримав звання - Краща група фестивалю. Незважаючи на те, що, для багатьох дітей це був перший фестиваль за межами країни, так як колектив виступає таким складом зовсім недавно.


На фестивалі діти виступили з трьома програмами:

1.Привітальний - Гопак;
2.Слобожанці на всі танці;
3.Молитва про Україну. 

У вільний час, діти купалися в басейні, відпочивали на пляжі, спілкувалися з учнями місцевих шкіл та учасниками фестивалю, їздили на екскурсії в Музей Святого Миколая, Старе місто Миру, природний об'єкт Паммукале ... По дорозі додому, відвідали старовинне, інтернаціональне місто з багатовіковою історією та великим багажем пам'яток - Стамбул. Отримали масу емоцій та незабутніх вражень.

Спонсорами подорожі виступили Катерина Шевченко та директор Миколаївського тепловозоремонтного заводу В'ячеслав Симченко. Завдяки ним у заходах взяли участь діти з малозабезпечених сімей.

Фото за посиланням:
http://souvenir.lg.ua/album.php?id=25
Переглядів: 823 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz