MENU
Головна » Новини » Підсумки IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені П.Вірського
Підсумки IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені П.Вірського
Фестиваль-конкурс має статус державного проекту і проводиться за підтримки Міністерства культури і туризму України раз на три роки.
IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії ім. П. Вірського стартував у всіх регіонах нашої країни у вересні 2013 року. У ньому брали участь більше ніж шестисот професійних і самодіяльних художніх колективів. До складу журі ввійшли двадцять п’ять осіб, серед яких одинадцять народних і два заслужених артисти України, дев’ять професорів. Голова журі – М.М. Вантух, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, академік, генеральний директор – художній керівник Національного академічного ансамблю танцю України імені П. Вірського. Журі оцінювало конкурсантів у дев’яти номінаціях.
Прекрасну роботу на фестивалі-конкурсі показав народний ансамбль танцю «Сувенир», який став лауреатом, Будинку дитячої і юнацької творчості Заводського району, Миколаївської спеціалізованої школи I- III ступенів «Академія дитячої творчості», художній керівник – заслужений робітник культури України Людмила Бобкова. У фінальному турі колектив представив дві хореографічні композиції: «Молитва за Україну», «Казачий пляс».
9 листопада відбувся гала-концерт кращих колективів на сцені Національного оперного театру. У концертній програмі було 30 номерів, серед яких «Молитва за Україну» у виконанні НАТ «Сувенир».
Українські хореографи повинні не тільки берегти національний танець, але й боротися за нього. Нація без народної творчості не має права називатися культурною. Тільки високо професійне мистецтво у змозі укріпити національну свідомість нового покоління і підняти престиж українського народу у світі. А для цього потрібна копітка і віддана праця кожного з нас.

Переглядів: 844 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz