MENU
Головна » Новини » Перлина Кам’янця
Перлина Кам’янця

19-21 жовтня «Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю «Сяйво України» (керівники Багрянцева І.В., Кіщенко А.М.) та вокальна студія «Талісман» (керівник Галенко О.В.) відвідали одне з найстаріших міст України Кам’янець-Подільський, адже у архітектурному осередку проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Кам’янця». Учасники ансамблю «Сяйво України» здобули почесне друге місце у категорії «Народний танець», а вокалісти студії «Талісман» отримали ІІ та ІІІ місця!

На учасників чекали серед інших зіркові члени журі, а саме дует Анна-Марія, який подарував залу чудову енергетику від виконання пісень, хореографи Влад Яма та Амадор Лопес, який провів запальний майстер-класс на головній площі міста та фотосесію.

Окрім конкурсної програми діти, батьки та керівники багато гуляли стародавнім містом, яке займає третє місце за кількістю пам’яток старовини та культури. Привернули увагу потужні оборонні мури міста, Старого замку (XII–XVIII ст.) та високі стрімкі скелі каньйону річки Смотрич. Неабиякий інтерес викликав унікальний Замковий міст, що сполучає Старе місто із Замковим комплексом.

З екскурсіонної програми до Замкового комплексу, колективи дізналися, що до творення неповторного архітектурного обличчя міста у різні періоди історії доклали майстерності своїх рук архітектори й скульптори з Італії, Нідерландів, Вірменії, Польщі, Франції, Туреччини та ін.

Також юні танцівники, вокалісти та їх батьки відвідали Хотинську фортецю, яка вразила масштабністю споруди та чудовими краєвидами на р. Дністер.Категорія: Відділення сценічних мистецтв | Переглядів: 523 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz