MENU
Головна » Новини » Освітній фестиваль Upgradeteachforum
Освітній фестиваль Upgradeteachforum

17 лютого 2019 року представники МСШ «Академія дитячої творчості» -заступник директора з виховної роботи Летунова Л. І. та вчитель початкових класів Ноценко В.В. – взяли участь у освітянському фестиваль Upgradeteachforum у Львові! 160 учасників з усієї України!

З О. Фурсою, А. Замостною, О. Демедюк, Ю. Матвієнко та О. Матвієнко говорили про прості, але важливі речі: відповідальність батьків, емоційний розвиток (не лише дітей), про компетенції, про те, що можна поєднувати розвиток всіх 4К в одному уроці, про те, що не можна забувати про час «для себе», про те, що багато «фішок» та ІКТ не працюють без простого РОЗУМІННЯ СТАНУ ДИТИНИ, і ще багато цікавого! Дякуємо класним спікерам, які створили цей день різноманітним! Upgradeteachforum - це чудова мотивуюча та корисна подiя, яка надала кожному учаснику:

- нові можливості в майбутньому, як в робочому так і особистому аспекті;
- нові цікаві та відкриті знайомства;
- багато практичної інформації для актуального використання;
- відкриту, позитивну та щиру атмосферу!

Але ми не могли не скористатися нагодою відвідати школу-партнер, взірець успішного реформування освіти на місцях - ліцей ім. І. Пулюя у м. Львів. «Живіть у сучасному світі та використовуйте технології, в яких ховається майбутнє» — це гасло ліцею, яке впевнено втілюється в життя директоркою закладу І. Хміль та її колегами-однодумцями. У сучасних кабінетах-лабораторіях є все необхідне для навчання: від реактивів, приладів до 3D-принтера та смарт-ТБ. На 3D-принтері учні виготовили макет свого ліцею і обладнали його сонячними батареями. Два мультиборди активно використовують на уроках фізики, хімії, гуманітарних та природничих науках. У ліцеї 25 гуртків і секцій — від гімнастики до робототехніки. Для учнів є зона коворкінгу, облаштована велика територія із мультипроектором, м’якими меблями, дизайнерські стільці і лавки, стіна у формі дошки для малювання крейдою.

Кабінет директора — освітнє бюро, а учительські — менторські. Частина стін та більшість дверей у кабінетах прозорі. Менторські обладнані сучасними принтерами і сканерами. Є кабінет партнерства — там працює психолог, логопед.

У їдальні зони не поділені на вчительські і учнівські, лише найменші сидять за низькими лавками. На столах білі скатертини і прибори, серветки. Обслуговують офіціанти у метеликах. У їдальні «Смаколик» працюють і проходять практику студенти коледжу ресторанного і туристичного сервісу. Перерва у ліцеї триває годину. Мета — дати можливість дітям перезавантажитись. Для цього є тенісні столи, подвір’я, стадіон, еко дворик, шаховий кабінет, Wi-Fi-зона, бібліотека, кімната партнерства, кав’ярня.

І перелічувати можна ще багато чого, але краще один раз все це побачити! Дякуємо за гостинний прийом, рекомендації та «родзинки» з власного досвіду пані Ірині Хміль та її заступникам М.Боднар та О.Мартинюк!

 Категорія: Виховна робота | Переглядів: 84 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz