MENU
Головна » Новини » Обласний екологічний пленер «Моя Україна»
Обласний екологічний пленер «Моя Україна»

6 жовтня 2018 року учні 8-В класу МСШ «Академії дитячої творчості» (Серьоменко Вікторія, Шубочкіна Каміла, Дуля Сергій та Дерев’янченко Данііл) взяли активну участь та гідно представили школу в Обласному екологічному пленері «Моя Україна», який проводився з метою виховання бережливого ставлення до довкілля, виявлення та підтримки обдарованої талановитої молоді, вдосконалення естетичного, трудового, природоохоронного, патріотичного виховання учнівської молоді.

Учні школи не тільки представили екологічне значення об’єктів з соломи, а й ВРАЗИЛИ членів журі не тільки своїми вміннями працювати із цим природним матеріалом, а також креативністю та артистизмом. Адже соломоплетіння — одне із найдавніших народних ремесел. Людина здавна навчилася використовувати солому злаків.

МСШ «Академія дитячої творчості» постійно проводить активну роботу щодо збереження чистоти навколишнього середовища і розвитку екологічного мислення в учнів. Дякуємо за підготовку учнів викладачу декоративно-прикладного ремесла (соломоплетіння) Фроловій Н. В. та вчителю біології Тарасенко Н. М.!

Категорія: Декоративно-прикладне відділення | Переглядів: 726 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz