MENU
Головна » Новини » Новорічний концерт у обласній дитячій лікарні
Новорічний концерт у обласній дитячій лікарні

Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі та біді – це крила, на яких тримається людство. Адже це природно і закономірно – допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити стару людину, врятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного, скривдженого.

І ми дуже раді, що учні нашої «Академії» мають бажання творити добро і не байдужі до тих, хто потребує уваги й підтримки. Учні 9-А класу (кл. керівник Абрамян М. О.) виступили ініціаторами привітання хворих дітей у обласній дитячій лікарні напередодні Нового року. Разом з 10-А класом (кл. керівник Кузнецова І. Д.) вони власними силами підготували концертно-розважальну програму. Також до них приєдналися учні 7-Г класу (кл. керівник Леонова Н.В.), написавши листи підтримки хворим, адже це так важливо - розуміти, що ти не один. А учні 5-В класу (кл. керівник Кучерук С. І.) підготували для діточок солодкі подарунки.

Дітям концерт дуже сподобався, а ще більше задоволення отримали наші учні, зробивши добру справу на благо інших людей! Дякуємо ще раз всім учасникам за доброту та безкорисність, за щирість вчинків до людей, що потребують допомоги!Категорія: Виховна робота | Переглядів: 118 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz