MENU
Головна » Новини » Новорічні свята
Новорічні свята
У передноворічні дні і дорослі, і діти очікують чудо-казку, яка б змінила життя на краще, допомогла б перетворити найсміливіші мрії у дійсність.

23 - 24 грудня у школі, весело та яскраво пройшли Новорічні свята. Для наймолодших вихованців підготовчої групи «Первоцвіт» та для учнів 1-6 класів виступали студенти другого та третього курсу зі спеціальності «Акторське мистецтво» Миколаївського муніципального академічного коледжу, які підготували справжню «Зимову казку»!

Чарівні герої подарували мандрівку у дитячі улюблені казки.

Глядачі побували у засніженому лісі Англії, відвідали мальовничу Францію та чарівну Австрію і в решті опинились на Північному полюсі.

Ні жартів, ні сміху не стерпіла Снігова Королева. Вона усіх заморозила, хугою-снігом запорошила. Вередлива Баба-Яга як завжди намагались зіпсувати дітям свято. Але добрі герої свято врятували і пояснили дітям, що добро завжди перемагає зло і що серця сповнені любові здатні на діла казкові.

Дід Мороз та Снігуронька нікого не залишили без уваги та солодкого подарунка, разом з учнями водили хороводи навколо ялинки.

Для учнів середньої школи пройшли новорічні конкурсні програми, в яких кожний клас проявив себе творчо! 7-8 класи демонстрували «Новорічні пародії» та святкові виступи, де також показали всі свої вміння та творчу наснагу.

А для старшої школи учні випускного 11-го класу підготували запальну дискотеку .Всі учні старшої школи з превеликим задоволенням продумали собі образи, брали участь у різних інтелектуальних та розважальних конкурсах.

Переглядів: 827 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz