MENU
Головна » Новини » Новорічні ранки у школі
Новорічні ранки у школі

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.

26-27 грудня чарівне дійство завітало до учнів нашої школи. Школярі, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній казці, яку їм подарували головні герої цьогорічного свята – Маленький принц та Троянда. Діти мали можливість грати улюблені ролі, перевтілитися в казкових героїв, водити хороводи кругом ялинки, співати, танцювати і отримувати подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. А також з великим запалом та задоволенням брати участь у веселих рухливих конкурсах. Новорічні ранки для дітей початкових класів додали гарного настрою не тільки учасникам, а й усім присутнім. Новорічні пригоди заінтригували усіх своєю таємничістю і бурхливістю розгортання подій.  

Учні 5-6 класів підготували цікаві номери і концертну програму, мандруючи разом з Маленьким принцем та Трояндою різноманітними планетами. Вишукані новорічні костюми, гарний настрій учасників і глядачів стали запорукою успіху та подарували море емоцій, гарного настрою, пісень і хороводів.

А учні 7-8 класів стали учасниками фестивалю «Кіношок -2018», представляючи дуже цікаві пародії на відомі фільми. Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень і позитивних емоцій, показали свої таланти та артистизм під час виступів.  

Для учнів 9-11 класів школи був організований Новорічний вечір, який за традицією готують учні 11 класу. Старшокласники за допомогою «машини часу» показали Маленькому принцу музику та стилі різних епох. Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій дітям та глядачам!

 

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 183 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz