MENU
Головна » Новини » Нові перемоги «Зразкового художнього колективу» ансамблю народного танцю «Сяйво України»
Нові перемоги «Зразкового художнього колективу» ансамблю народного танцю «Сяйво України»

9 грудня 2017 року відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Миколаїв об’єднує таланти», в якому брали участь багато талановитих дітей та ансамблів з різних куточків України. «Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю «Сяйво України» (керівники: А.М. Кіщенко, І.В. Багрянцева) із задоволенням прийняв участь у конкурсній програмі фестивалю.

У першому відділені конкурсу колектив виконав танець «Веселкова полька», за що отримав Гран-прі, кубок, диплом, а також сертифікат-запрошення на участь в конкурсі в м.Скадовськ.

У другому відділенні конкурсу за танцювальну композицію «Святкова Україна» ансамбль отримав найвищу нагороду – СУПЕР ГРАН - ПРІ, за що дітей нагородили кубком, дипломом, а також медалями.

Батьки та учні «Зразкового художнього колективу» ансамблю народного танцю «Сяйво України» пишаються отриманим результатом та дякують Альоні Миколаївні Кіщенко, Ірині Вікторівні Багрянцевій за чуйність, любов до танцю та дітей, створення ситуації успіху для учасників колективу! 
Категорія: Відділення сценічних мистецтв | Переглядів: 723 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz