MENU
Головна » Новини » Настя Фастовець: погляд через об’єктив!
Настя Фастовець: погляд через об’єктив!

Настя Фастовець, учениця 7-А – нове ім′я в нашої школі.
Учасник багатьох Всеукраїнських, Міжнародних фотоконкурсів. ЇЇ роботи були відмічені в Україні, Чехії, Болгарії, Польщі, Фінляндії. На конкурсі в Латвії (Юрмала) Настя отримала Гран-при!

Остання перемога - цього року! Робота Насті відзначена серед призерів 46-й Міжнародної виставки художніх робіт дітей Лідіце- 2018 (Чехія).

Міжнародна організація ЮНЕСКО об′явила десятиріччя 2018-2028 Міжнародною декадою води. Саме тому головною темою 46-й Міжнародної виставки художніх робіт дітей Лідіце 2018 (Чехія) було названо: «Вода (дорожче золота)»!

Міжнародна виставка художніх робіт дітей Лідіце (МВХТД Лідіце) була заснована у 1967 году в пам′ять дітей-жертв із чеського селища Лідіце, вбитих німецькими нацистами, та всіх інших дітей, що загинули у військових конфліктах.Від самого початку ця національна виставка у 1973 году стала міжнародною, та за свою історію стала добре відома у всьому світі.

Цього року на виставку було надіслано 29967 художніх робіт дітей не тільки Чеської і Словацької Республік, але й з інших країн, серед яких такі екзотичні країни як Китай, Япония, Филиппины, Индия, Кения, Малайзия, Шри-Ланка или Зимбабве ( загалом 79 країн).
Це вже третя перемога Насті у цьому конкурсі!Категорія: Декоративно-прикладне відділення | Переглядів: 674 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz