MENU
Головна » Новини » Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова!
Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова!

9 листопада – день української писемності та мови, свято, яке щороку відзначається в Україні. До відзначення цієї події долучилася вся шкільна родина МСШ «Академія дитячої творчості». Вчителі та учні школи проводили різні заходи для популяризації та для заохочення вивчення української мови. Пройшов конкурс читців серед 1-4 класів, переможцями якого стали: Одробінський Артем 1 - В; Цюпенко Анна 2 - А; Чурсіна Марія 3 - В; Черновол Катерина 4 - В. Учні 1-А класу (кл. керівник Медведь Н.М.) взяли участь у олімпіаді з української мови та отримали перші грамоти та дипломи. Для старшокласників стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. А всі бажаючі мали змогу взяти участь у раптівці «Моє слово українською».

В цей день на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Учні нашої школи також перевіряли свої знання мови, і тим самим продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Розмовляймо українською, любімо її, докладаймо зусиль, аби наша мова розвивалася!Категорія: Загальноосвітнє відділення | Переглядів: 555 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz