MENU
Головна » Новини » Молодіжні субкультури
Молодіжні субкультури
30 листопада відповідно плану виховної роботи учні 8-А класу «Академії дитячої творчості» відвідали дитячу бібліотеку №5 для проведення тематичного заходу «Молодіжні субкультури».
Мета заходу – допомогти підліткам ознайомитись з різними видами молодіжних субкультур, зрозуміти їх ідейне підгрунття, знайти плюси й мінуси кожної субкультури.


Кожному з нас доводилося йти по вулиці, їхати в транспорті або просто дивитись телевізор і бачити людей, не схожих на інших. У когось на голові ірокез, хтось весь у пірсінгу, а хтось у чорному шкіряному одязі проноситься повз на мотоциклі. Найчастіше це і є представники сучасних субкультур.
Як дивно б це не звучало, але кого зараз тільки немає? Панки, готи, емо, фріки, растамани…
Все більше підлітків кожного дня у всіх країнах світу приймають ту чи іншу субкультуру. Тому необхідно знати про це культурне явище, розуміти його та бути готовим зустрітися з представниками у реальному житті.
Існує безліч молодіжних субкультур, як і стереотип, що субкультура – обов’язково погано.
Представники різноманітних субкультур намагаються кинути виклик суспільству, показати свою індивідуальність, сказати сірій масі: "Я — особистість!”


Дорослі – батьки i педагоги - повинні виступати в ролі порадників, спробувати знайти плюси й мінуси кожної субкультури, допомогти дітям розібратися, чи насправді це їм потрібно. І в будь-якому разі, навіть при остаточному виборі приєднання до субкультури, поважати вибір підлітка, впевнившись, що подібного роду уподобання не є антисоціальними.
Головне - вчасно помітити, що дітям потрібна наша підтримка.


Учні 8-А класу «Академії дитячої творчості» під час проведення тематичного заходу «Молодіжні субкультури» у дитячій бібліотеці №5.
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 720 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz