MENU
Головна » Новини » Модульний тренінг з прав людини та шкільної медіації
Модульний тренінг з прав людини та шкільної медіації

Заступник директора з виховної роботи Летунова Л.І. була серед 30 неймовірних учасників з числа вчителів, шкільних психологів та соціальних-педагогів з Одеської, Херсонської та Миколаївської областей поглибленого модульного тренінгу! Основні питання- захист прав і свобод людини у сучасній школі, шкільна медіація, й зокрема, подолання конфліктів за допомогою практик примирення і порозуміння.

З 30 січня по 02 лютого 2019 р. з нами ділилися своїми знаннями та досвідом 2 потужні українські експерти-тренери, зокрема, - співзасновник Український інститут з прав людини - Bohdan Kryklyvenko та енергійна та надзвичайна Uliana Yehorova.А також нам дуже пощастило працювати разом із сертифікованим міжнародним тренером з ненасильницького спілкування та подолання конфліктів – доктором Irmtraud Kauschat. Цей метод визнано одним із найефективніших способів примирення й відновлення порозуміння між людьми у світі. Базується він на повазі до кожної людини і до себе зокрема. Фактично ж, цей метод про чуйне ставлення та вміння подивитися на ситуацію очима іншого.

Ненасильницьке спілкування – це спілкування без агресії, без звинувачень щодо інших, та без пошуку винних й ворогів. Його опанування включає формування навичок емпатичного слухання й емпатичного спілкування, розрізнення потреб та почуттів під час бесіди, управління гнівом під час спілкування тощо.

І все це ми мали можливість опанувати завдяки проекту, який Офіс Регіонального Розвитку реалізовує у партнерстві з Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Auswärtiges Amt

Щира подяка всім організаторам, тренерам та учасникам за активну взаємодію на протязі цих днів. Сподіваюся на не менш яскраве продовження нашої плідної співпраці. З нетерпінням очікую нових зустрічей!Категорія: Виховна робота | Переглядів: 73 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz