MENU
Головна » Новини » Міжнародний освітній проект "Наука PL"
Міжнародний освітній проект "Наука PL"
Приємно, коли святкові дні сповнені не лише піднесеним настроєм, але й важливими звершеннями. Так, 9 квітня 2015 року до МСШ «Академія дитячої творчості» і Миколаївського муніципального академічного коледжу завітали представники МІЖНАРОДНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ «Наука PL» для підписання тристороннього договору про співробітництво.

Цей документ є важливим етапом інтеграції українського освітнього простору з європейським шляхом активізації пізнавальної діяльності студентів і школярів. А це означає, що учні «Академії дитячої творчості» і студенти ММАК матимуть змогу отримати консультації з питань працевлаштування у європейських країнах; стати слухачем курсів польської мови; здійснити ознайомлювальні й освітні тури до Польщі, взяти участь в освітньо-культурно-творчих програмах (практиках та стажуваннях) на базі таборів для студентів і школярів. 

Перспективи вражають! Але і ми маємо приємно вразити наших нових партнерів блискучими знаннями, наполегливістю у досягненні цілей і відповідальністю до виконання договірних зобов’язань.

Переглядів: 750 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz