MENU
Головна » Новини » Міжнародний день толерантності
Міжнародний день толерантності

16-го листопада 1995 р. держави – члени ЮНЕСКО на 28-й сесії Генеральної конференції одностайно прийняли «Декларацію принципів толерантності». Саме цей день проголосили Міжнародним днем толерантності. В Декларації розглянуто основні принципи толерантності і шляхи утвердження цих принципів у світовому співтоваристві.

Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення взаєморозуміння, взаємоповаги, злагоди між громадянами.

З цієї нагоди у нас в МСШ «Академія дитячої творчості» було проведено низку заходів. Учні 5- класів взяли участь у акції "Квітка толерантності", де висловили свою думку на тему "Що таке толерантність?" А внаслідок була створена така яскрава "клумба" квіточок-висловлювань.

Залучивши до співпраці учнів 10 класів, психолог Каплун А. В. провела уроки толерантності для учнів початкової школи! Пізнавально та весело вони разом розбиралися в питаннях: "Що ж таке толерантність?", "Якими якостями володіє толерантна особистість?", "Чи толерантний кожен із нас?". Завдяки проблемним ситуаціям та питанням визначали, як толерантно треба себе вести в житті за різних обставин.

Учні 6-х класів провели «Уроки ввічливості» для початкової школи, де ще раз повторили основні «Правила доброти», пригадали слова ввічливості, та погодилися з тим, що ввічливість прикрашає дитину.

Кожен з нас мав змогу поглянути на самих себе: ми всі добре виховані, освічені, культурні люди, з добрими намірами, поведінкою. І саме тому в нас є все для того, щоб виховувати в собі таку важливу рису - ТОЛЕРАНТНІСТЬ. З іншого боку, це можливо лише за умови, коли кожен з нас добре усвідомить, що ж саме для нього означає бути толерантним…

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 584 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz