MENU
Головна » Новини » Місто моє сонячне
Місто моє сонячне

З 03 по 07 вересня 2018 року, з нагоди святкування Дня міста Миколаєва, для учнів Академії дитячої творчості було проведено ряд заходів. Учні 5-6 класів брали участь у конкурсі малюнків «Місто моє сонячне», які продемонстрували високий рівень умінь та навичок в образотворчій діяльності, почуття кольору, творчі здібності і, найголовніше, справжню любов та повагу до свого міста. Найактивнішу участь у цьому конкурсі взяли учні 5-Б кл.(кл. керівник Новікова В.В.)7-мі класи змагалися між собою у інтелектуальній грі брейн-ринг «Сторінками історії рідного міста». Під час гри необхідно було блискуче відповідати на питання стосовно історії Миколаївщини. Переможцем став 7-Б клас ( кл. керівник Жидких О.А.)

8-мі класи відправились у подорож - квест «Кроками рідного краю», під час якої необхідно було проявити усі можливі здібності: кмітливість, спритність, ерудицію, творчість та цілеспрямованість задля перемоги. А найцікавішим завданням для учасників квесту було – привітати власне місто з днем народження. Учні 8-А (кл.керівник Попова А.В.) та 8-Б класу ( кл. керівник Рябоконь В. І.) розділили перше місце.

Учні 9, 10, 11 класів мали змогу долучитися до регіональної акції «ФотоКрай: Миколаївщина в об’єктиві». Світлини з пам’ятками культури та краєвидами Миколаївщини стали окрасою виставки та привертають увагу всіх гостей школи. Найактивнішу участь у цьому конкурсі взяв 10- А клас (кл. керівник Кузнецова І.Д.)

 
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 502 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz