MENU
Головна » Новини » Миколаїв - екомісто майбутнього
Миколаїв - екомісто майбутнього

«Я зірвав квітку – і вона зів’яла. Я зловив
метелика – і він помер у мене на долоні.
І тоді я зрозумів: доторкнутись до
природи можна лише серцем!»

20 лютого 2019 року представники міської станції юних натуралістів Преподобна О. О. та Лебедєва Т. А. завітали до нашої школи з презентацію міського проекту «Миколаїв - екомісто майбутнього». Цей проект запроваджено з метою гармонійного формування екокультури дітей зі шкільного віку.

Спочатку з’ясовували рівень екознань учнів. Виявилося, що вони не знають, хто такі натуралісти та чим вони займаються. Довелося розповідати про діяльність станції юних натуралістів у нашому місті, альтернативні види енергії, екоміста світу, безвідходні технології.

Потім учні написали свої екоідеї, компетентне журі визначить найкращі та буде працювати над їх втіленням у життя. А школярів запросили до участі у конкурсі малюнків на тему «Так » - автентичній архітектурі міста! «Ні» - візуальному забрудненню міста!» в межах екопроекту. Малюнки треба здати до 01 квітня. Найкращі будуть представлені на виставці до Дня міста у вересні.

Знання в екологічному вихованні не можна вважати кінцевим результатом, потрібно, щоб вони стали переконаннями, тоді у дітей і з’явиться екологічна культура, яка повинна знайти своє відображення не тільки в словах, міркуваннях, але й у вчинках!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 108 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz