MENU
Головна » Новини » «Миколай крокує до нас!»
«Миколай крокує до нас!»

«В одному чарівному місті, напередодні новорічних свят, дива чарують навіть у повітрі, їх можна спіймати долонькою та подарувати близькій людині як сніжинку. І тоді в житті мешканців чарівного міста починають відбуватися справжні надзвичайні події...»

В цьому змогли переконатися всі глядачі яскравого святкового шоу «Прокляття Годинникаря», яке було організоване та проведено силами колективів МСШ «Академія дитячої творчості», Миколаївського муніціпального академічного коледжу та відбулося у Каштановому сквері 19 грудня 2017 року на відкритті міської ретро-ялинки.

Похмурі троллі посперечалися зі святковими янголами, що зіпсують святковий настрій мешканцям Миколаєва і тоді Святий Миколай не завітає до міста. Для цього було вирішено провести конкурси та обрати переможця. Звичайно, за допомогою учнів школи перемогу одержали Янгол гарних свят (Горобець Михайло)), Янгол здійснення мрій (Олейнікова Валерія), Янгол новорічного дива (Захарова Каріна) та їх помічники Рожевий Слон (Білівненко Валерія), Тотошка (Ткач Анастасія), Кролик (Риборак Ірина), Пінгвін (Коваленко Дар'я). Похмурі троллі (Боркіна Олександра, Іванов Микола, Креньов Артем) та їх хазяїн Годинникарь (Піддубняк Олексій) пообіцяли не псувати новорічний настрій мешканцям чарівного міста, умовили дітей залишити їх на святі та зустріти Святого Миколая.

З приходом Святого Миколая в Каштановому сквері почалися справжні веселощі! Своєю майстерністю гостів радували «Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю «Сяйво України» (кер. А. Кіщенко , І. Багрянцева), ансамбль сучасного танцю «Джамп» (кер. О. Єременко), ансамбль танцю «Магнолія» (кер. С. Редченко), учні вокальних студій «Талісман» (кер. О. Галенко ), «Академія» (кер. Т. Тимко).

Особлива подяка вчителям театрального мистецтва Брєднєвій О.В,, Домогацькій Л.З., Курмель Л.О, які допомогли персонажам казки переконливо виконати свої ролі та Альоні Гайдук за роботу звукооператора під час свята!

Святий Миколай з задоволенням поспілкувався з учнями нашої школи, записав всі дитячі бажання, проспівав пісню та дав наказ всім мешканцям чарівного міста вірити у дива та робити їх самим, адже вірячи у казку, ми стаємо добрішими, милосерднішими і уважнішими..Категорія: Відділення сценічних мистецтв | Переглядів: 742 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz