MENU
Головна » Новини » Ми-учасники фіналу «Що?Де?Коли?»
Ми-учасники фіналу «Що?Де?Коли?»

Впродовж травня команда юних ерудитів нашого учбового закладу брала участь у грі «Що? Де? Коли?» серед учнів 7-8 класів, присвяченій Дню Європи. 15 травня 2018 року у економічному ліцеї №2 відбувся фінал міського туру змагань. Питання були цікавими, але складними. Гра була напруженою і тримала інтригу до останнього поставленого запитання. Рахунок змінювався увесь час.Це була гра. Гідна Фіналу. На превеликий жаль, нам не вдалося перемогти, але ми вітаємо нашу команду з виходом у фінал та бажаємо юним знавцям подальших успіхів і перемог! І пропонуємо перевірити свої знання з теми «Європа».

1. У Бельгії і Нідерландах часто бувають низькі хмари і тумани. Тому з давніх-давен місцевим жителям не завжди вдавалося роздивитися циферблат годинника на баштах. Увага, запитання! Що придумали у цих країнах, щоб виправити становище? 
2. Країна в якій розміщені університетські центри – Кембридж, Оксфорд. В цій країні найбільша українська діаспора Західної Європи. Назвіть цю країну.
3. Про свою країну її жителі кажуть: «Ми – останні серед перших і перші серед останніх» . ця країна на сьогодні найзнаменитіший у світі виробник морозива. Рецепти його виготовлення перейняли в Північній Європі та США. Назвіть цю країнуКатегорія: Виховна робота | Переглядів: 565 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz