MENU
Головна » Новини » «Ми – єдина держава, ми – єдиний народ»
«Ми – єдина держава, ми – єдиний народ»

22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День Соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Протягом дня в МСШ «Академія дитячої творчості» проходила історико-патріотична гра «Відкрий Україну». Переможці гри отримали солодкі призи-подарунки, передані командою буксиру «Корець», з яким нашу школу пов’язує тісна дружба. Зранку учні 5-11 класів стали активними учасниками гри-вікторини з коментарем «Історія моєї країни». Школярі ознайомилися з визначними віхами історії, особливостями географічного положення, традиціями різних областей нашої єдиної держави.

Для учнів 1-4 класів старшокласники підготували виставку та ознайомили їх з українськими символами-оберегами під девізом «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».

Протягом дня у бібліотеці закладу діяла виставка історичної, географічної, науково-популярної літератури  та працювала поетична вітальня «Вишнева моя Україна».

Україна... Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути єдиною, дружною, сильною,щасливою.











Категорія: Виховна робота | Переглядів: 114 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz