MENU
Головна » Новини » Масляна
Масляна
Веселий ярмарок, фольклорний експрес, смачні млинці та вареники - так святкували Масницю у миколаївській спеціалізованій школі « Академія дитячої творчості».

З приходом Масниці відступає зима і настає довгоочікувана весна. За традиціями, у цей день готують млинці, круглі та рум'яні, як сонце, і зустрічають весну, щоб увесь рік був хорошим, урожай - багатим, а здоров'я - міцним.

Ось і в Академії дитячої творчості вирішили відгуляти Масляну за всіма звичаями та традиціями. Гуляння відбулися 12 березня, на подвір’ї школі. Діти та вчителі ретельно готувалися до святкування. Ніхто в цей день не залишився осторонь. Тож і гуляння вийшли на славу!

Як і годиться, були і співи, і танці, і хороводи, і жарти, і змагання. Певна річ, не забули й про старовинні звичаї. Тож на святі були Зима і Весна, котрі сперечалися за право господарювати надалі. А ще, спалювали опудало Масляної, щоб швидше весна настала. Конкурси та ігри нікого байдужим не залишили. І дарма, що погода видалася похмурою та морозною. Усім, хто був присутній на святі, було весело та тепло. Приємно було спостерігати за тим, як разом святкують і дорослі і малі

Господині змагалися у майстерності. Тож пухкенькі пиріжки, круглобокі варенички та масні млинці й налисники так і вабили до себе. Гаряченькі, щойно з печі та з плити, вони наповнювали повітря неймовірним ароматом! Тож щойно закінчилися ігри та змагання, виконані були обряди та спалена Масляна, як юрба ринула до щедро накритих столів. І дорослі, і малі цього дня наїлися смачних страв донесхочу. А серед поважних гостей, що ласували млинцями та варениками, були команда морського буксиру «Корець» на чолі з капітаном Максимом Носенко.

Це свято принесло море позитивних емоцій і усмішок, а вони, як відомо, подовжують життя!

Вітаємо Вас із початком весни і бажаємо Вам побільше здоров'я і усмішок, цінуйте кожен день свого життя, радійте йому, і воно обов'язково подарує Вам багато щасливих хвилин!

Переглядів: 795 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz