MENU
Головна » Новини » Майстер-клас з баскетболу від БК «Ніко-Баскет»
Майстер-клас з баскетболу від БК «Ніко-Баскет»
23 травня 2018 року, до нашої Академії завітали незвичайні гості! Гравці команди «Ніко – Баскет», які стали бронзовими призерами чемпіонату України Вищої ліги сезону 2017-2018 рр, провели майстер-клас з баскетболу для учнів нашої школи.

Спочатку головний тренер команди Валентин Берестнєв розповів дітям про історію виникнення баскетболу та його розвиток у нашій країні, а потім представив учням команду та гра почалась! Після невеличкої розминки школярі під керівництвом професіоналів потренували ведення м’яча та відпрацювали основні баскетбольні вправи. Дівчата також із захопленням брали участь у естафетах. Але найемоційнішим та найочікуванішим елементом зустрічі став міні-турнір з баскетболу між двома командами, які складалися з професіоналів та учнів! Загострення пристрастей було високе та напруження не спадало до самого фіналу! По закінченні уроку юні баскетболісти зізналися, що з нетерпінням чекають на нову зустріч

Баскетболісти на спогад про свій майстер-клас подарували школі м’яч, а переможці естафет отримали багато сувенірів. Дякуємо за надану можливість поспілкуватися з гравцями та відчути гру ”з середини” президенту БК «Ніко-Баскет» Черепанову А.В. та головному тренеру Берестнєву В. Б. ! Сподіваємось на подальшу співпрацю, тому що такі майстер-класи – дуже хороша ініціатива. Дітям прививають любов до спорту, до здорового способу життя, а клуб робить великий внесок у розвиток дитячого спорту у Миколаєві!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 584 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz