MENU
Головна » Новини » Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний
Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний

28 вересня видатному українському педагогу, дитячому письменнику Василю Олександровичу Сухомлинському виповнюється 100 років від дня народження.Мудра людина із щирим серцем. Так називають Василя Сухомлинського, заслуженого учителя України, лауреата Державної премії імені Т. Г. Шевченка.

Творчість мислителя, вченого, педагога-практика Василя Сухомлинського, знаного і шанованого в усьому світі - поза вимірами часу. Його творчість це і є той "вічний слід", яким ідуть і йтимуть вчителі та діти. Неоціненну літературну спадщину залишив нам видатний вчитель і письменник. Василь Олександрович Сухомлинський - автор 41 монографії і брошури, більше 600 статей, 1200 оповідань і казок. Твори Сухомлинського видані 53 мовами світу. Найбільш відома його книжка "Серце віддаю дітям" видана 30 мовами світу.

Твори Сухомлинського - то щирі і мудрі уроки великого душею і талантом вчителя. Вони розкривають красу навколишнього світу й рідного слова. Навчають людяності й мудрості. На честь 100-річчя Василя Олександровича Сухомлинського, з метою ознайомлення учнів з життєвим та творчим шляхом видатного вчителя та письменника у шкільній бібліотеці діє книжкова виставка "Його вічний слід на землі"

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 499 | Рейтинг: 5.0/2

Хостинг від uCoz