MENU
Головна » Новини » Круглий стіл «Невідомі сторінки Миколаївщини»
Круглий стіл «Невідомі сторінки Миколаївщини»

14 вересня 2018року учні 9-х класівпровели круглий стіл «Невідомі сторінки Миколаївщини» з нагоди святкування дня міста. Осипова Златослава (9-В кл) цікаво розповіла про римо-католицький костел. Перша католицька церква в Миколаєві з’явилася з початком заснування міста, але тільки через сто років у 1891-1896 р. було побудовано існуючу нині будівлю Римо-Католицького Костелу. У роки німецької окупації в колишньому храмі влаштували бійню для худоби. Після другої світової війни костел використовувався під клуби, спочатку будівельників, а потім для молоді. Віруючим костел повернули тільки в 1992 році.

Учні 9-А класу провели віртуальну екскурсію маловідомими вулицями міста, де можна побачити дуже багато старовинних споруд, більшість із яких і донині заселені, та затишних маленьких двориків. А Пашкова Валентина та Григоренко Кароліна (9-А кл) виконали гімн міста «а капела».

Учні 9-Б класу розповіли про історію музею суднобудування та флоту, який є перлиною нашого корабельного краю. Це єдиний музей такого профілю в Україні.

Дякуємо учням, класним керівникам та вчителю історії Жидких О.А. за змістовне та цікаве проведення «круглого столу»!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 507 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz