MENU
Головна » Новини » Карантин та театральна творчість учнів
Карантин та театральна творчість учнів

Карантин і дистанційне навчання - ще те випробування і для вчителів, і для батьків, але найбільший іспит для учнів! Та здається, саме діти й змогли найшвидше адаптуватися до цієї складної ситуації в суспільстві.

Важко учителям, учням викладати і засвоювати за незвичними методами математику, хімію, українську і англійську мови та інші загальноосвітні предмети. Як заочно навчатись вокалістам, танцюристам, інструменталістам? А театральний блок?! Ця суто колективна творчість, залежність від партнера по сцені і взаємодія з ним, коли один актор може сказати свої слова тільки після слів іншого, іноді навіть просто після якогось жесту чи паузи! Як?! Як це зробити, коли партнера немає поруч?

Наші креативні учні і по телефону репетирують, і відео спільне записують! А від їхніх знахідок з гриму задоволення отримують всі!

Це п'ятикласники: тигри, клоуни, акробати, дресирувальники до вистави «Справжній цирк»; шестикласники: народні казки; старші: «Приборкання норовливої», «Король Лір», «Вічно живі», «За двома зайцями» та інше. Насолоджуйтесь!

 Категорія: Відділення сценічних мистецтв | Переглядів: 135 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz