MENU
Головна » Новини » Яскравий виступ ансамблю сучасного танцю «Джамп»: юні танцюристи знову «забирають» перші місця!
Яскравий виступ ансамблю сучасного танцю «Джамп»: юні танцюристи знову «забирають» перші місця!
Увечері 26 листопада танцювальний колектив «Джамп» повернувся з Херсона, де проводився IV регіональний дитячий фестиваль «Я - МАЙБУТНЄ ХЕРСОНЩИНИ». День був «розписаний по хвилинах». Хореограф і тренер колективу, Олександр Єременко, підготував для своїх вихованців цікаву програму, надавши їм можливість провести декілька годин перед виступом в ТРЦ «FABRIKA». Діти встигли побувати в контактному зоопарку «Країна Енотия», де можна було побачити і погодувати різних тварин, відвідали «JUMP PARK» і «Диво парк», змогли взяти участь в майстер-класах різної спрямованості. Отримавши масу позитивних вражень, юні танцюристи зі своїми батьками відправилися в Обласний палац молоді і студентів

На фестиваль приїхали танцювальні колективи з різних міст країни і нашім учням довелося боротися з сильними і досвідченими суперниками. Миколаївська команда підготувала нові танцювальні номери, що зуміли здивувати глядачів оригінальною хореографічною постановкою і красивими костюмами. Потужна енергетика наших артистів викликала позитивний відгук у авторитетного жюрі конкурсу. Загальне враження почало формуватися відразу після першого танцю - веселого і ритмічного «Rock᾽n᾽Roll», за ним послідував номер з театральними елементами «Лісові розбійники», після нього «естафету прийняв» запальний «Крутіше за усіх», а завершився виступ атмосферним і барвистим «Ивана Купала».

Декілька годин очікування - і сталі відомі результати конкурсу – «джампики» завоювали два І місця в різних вікових категоріях, ще раз довівши свою майстерність і високий рівень підготовки дітей, які навчаються в миколаївській «Академії дитячої творчості». Величезну вдячність виражають батьки талановитих дітей їх наставникові і тренерові Олександру Олександровичу Єременку, який з першої і до останньої хвилини поїздки знаходився зі своїми вихованцями і «заряджав» танцюристів своєю позитивною енергією!

Безперечним можна вважати те, що попереду у малюків - велике майбутнє і ще багато успішних виступів і перемог!

Категорія: Відділення сценічних мистецтв | Переглядів: 661 | Рейтинг: 5.0/2

Хостинг від uCoz