MENU
Головна » Новини » Якщо не ми, то хто!
Якщо не ми, то хто!
 

Безкорислива практична допомога своєму ближньому в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності. В МСШ «Академія дитячої творчості» за останні декілька років склалися добрі традиції благодійництва: щороку на початку грудня учні, батьки та вчителі збирають і відправляють смаколики, теплі шкарпетки, малюнки нашим героям на передову. От і зараз майже два тижні учні писали листи, солодощі, предмети побуту та одяг для того, щоб напередодні дня Святого Миколая зробити декілька добрих справ.

По-перше: взяти участь у міській благодійний акції «Допоможи солдату». По-друге: зробити святковий концерт та подарувати представникам 79-ої окремої десантно-штурмової бригади та 406-ої окремої артилерійської бригади зібрані подарунки (дуже дякуємо учням 10-Б класу та класному керівнику Климовій Ю. В. за організацію заходу).

По-третє: відправити посилки для наших друзів з корабля "Корець", який наразі знаходиться в Маріуполі.
Ми дякуємо всім класним колективам, які долучилися до акції. Подарувати нашим захисникам хоч на мить відчуття новорічних свят, які тільки розпочалися, в наших силах. А такі добрі справи, насправді, дуже зігрівають бійців. Адже такі краплинки добра додають бойового духу кожному герою та вселяє віру в те, що про них у рідній стороні не забувають!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 48 | Рейтинг: 0.0/0

Хостинг від uCoz