MENU
Головна » Новини » Інтерактив для учнів 11-класів МСШ «Академія дитячої творчості»
Інтерактив для учнів 11-класів МСШ «Академія дитячої творчості»
28 лютого студенти спеціальності «Менеджмент» НУК ім. Адмірала Макарова провели цікавий інтерактив для учнів 11-класів МСШ «Академія дитячої творчості». Захід проходив у дружній атмосфері й був інформаційним не тільки для школярів, а саме для майбутніх випускників школи. Наші учні 11-х класів вразили студентів своїми знаннями в сфері менеджменту. Тема уроку була досить цікавою, а саме - «Як виховати в собі лідера, на прикладі відомих «стартапів»». На інтерактиві ми розглянули такі питання: що притаманне жінкам-лідерам, а що - чоловікам-лідерам? Також ми з’ясували, що через стереотипи нашого суспільства жінкам-лідерам набагато складніше досягти успіхів, ніж чоловікам.

Студенти вдало об’єднали, так би мовити, приємне з корисним. Щоб ми краще зрозуміли світ менеджменту, вони використовували ігрові методи навчання. Це було незвичним для одинадцятикласників, проте нам дуже сподобалось. По завершенню заходу студенти вирішили підсолодити нам життя й ми отримали солодкі подаруночки.
Урок був справді корисним для школярів, тому ми щиро дякуємо студентам НУК ім. Адмірала Макарова й чекаємо наступної зустрічі.

Анна Прокопчук, учениця 11-Б класу МСШ
«Академія дитячої творчості»

Переглядів: 631 | Рейтинг: 5.0/2

Хостинг від uCoz