MENU
Головна » Новини » Фестиваль родинної творчості у 4-В класі
Фестиваль родинної творчості у 4-В класі

Вам потрібен Фестиваль Родинної Творчості!!

За 4-й рік усіляких підготовок до маленьких та великих заходів в АДТ батьки звикли, що будь-яка пропозиція так чи інакше БУДЕ реалізована. Без творчості тут, звісно, вже аж ніяк. Тому, пропозицію щодо організації чергового родинного свято в межах класного колективу більшість батьків проковтнула із повною упевненістю - діти впораються:). Але у класного керівника, Катерини Володимирівни Голубчик, були геть інші плани на те, хто і для кого має напружувати прояви чи залишки мистецького минулого. На вересневих батьківських зборах нам нагадали - свято не за горами!!! Акцент - сімейна творчість.

Тож творчий колаж готували вже поспіхом. Мали встигнути напередодні великого шкільного родинного свята. Батьки нітилися... Ну, здавалося, ведмідь пройшов їм не лише по вухах, а й дуже сильно їх налякав))). Реальної підготовки та репетицій окремих номерів - тиждень, жодної загальної... Але врешті, усі вони щиро прожили свій виступ на сцені.У першому фестивалі родинної творчості взяли участь 24 дорослих та 22 дітей від нашого класу.

Вони представили 16 повноцінних творчих виступів.

Чого в нас лише не було! Танці звичайні та виделках, пісні під музику і без, вірші відомі та не дуже, а деякі - спеціально народжені до свята! Встигли навіть підслухати телефонну розмову колоритної одеської родини! Грали і на роялі, і на скрипці із маракасами! А ще нас вражали ілюзіоністи, жонглери, фотограф та майстриня декору. "Файні вчительки", яких розшукувала поліція, виконали пародію на відому пісню. А серія дитячих фото батьків додала веселого позитиву. Завершували свято глибокоемоційною нотою - наша Катерина Володимирівна розповіла про свою рідну місцевість, яскраві спогади та цікаві історичні факти, майстерно вплітаючи в оповідь власні вірші про батьківський край. Для більшості присутніх поетичний талант класного керівника став ліричною несподіванкою.

Ось так, через сміх і сльози ми відчули себе трохи ближчими один до одного.
P.S. Опитавши кілька дітей та дорослих вже після концерту, виявилося, що кожен мав свій власний ТОП-3 номерів:). І це було найголовніше, адже в кожному виступі глядачі побачили щось цікаве саме для себе. А дехто з батьків навіть жалкував, що не взяв участь у святі, бо це був по справжньому родинний, теплий та затишний захід!

Ганна Бадіна.

Категорія: Початкова школа | Переглядів: 584 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz