MENU
Головна » Новини » Екскурсія на кінно - спортивну базу учнів 3-В класу
Екскурсія на кінно - спортивну базу учнів 3-В класу

Був сонячний суботній ранок. Природа подарувала нам ще трохи миттєвостей, щоб насолодитися останніми теплими днями, коли в променях сонця переливається золоте листя дерев, а тоненьке павутиння бабиного літа ніжно сріблить кущі, траву, прив’ялі квіти. А дружна родина 3-Б класу ( класний керівник Лаврентьєва І. В.)– діти, мами й татусі, бабусі й дідусі, братики, сестрички – зібралися біля воріт Миколаївської кінно-спортивної бази.

Нас привітно зустріли та провели цікаву екскурсію. Екскурсовод розповіла про історію створення кінно-спортивної школи, відомих тренерів та спортсменів. Також повідала цікаві історії про коней та курйозні випадки з ними. Вона описала породи коней, особливості фізіології. Адже це тварини зі своїм характером, темпераментом та звичками. Граціозні коні викликають захоплення своєю статною красою та міццю. Сильні, красиві, розумні, ласкаві, довірливі - вони дарують справжню ніжність людині, яка їх любить і пестить.

Що ж найбільше вразило й запам’яталося? Звичайно, поїздка верхи на породистих конях. Діти отримали багато позитивних емоцій, а після зустрічі домовились в найближчому майбутньому ще раз відвідати кінно-спортивну школу.

З огляду на проведену екскурсію варто звернутися до слів Гіппократа. «Катайтеся верхи – і будете здорові, як коні!» – говорив він. Пораненим прописував верхову їзду, щоб допомогти їм відновити м’язи. Меланхолікам – щоб вони, катаючись, розвіювали темні думки й навіювали світлі. А здоровим – для профілактики. До того ж на власному досвіді Гіппократ довів, що спілкування з кіньми сприяє довголіттю. Подейкують, що батько медицини прожив 104 роки!Категорія: Початкова школа | Переглядів: 495 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz