MENU
Головна » Новини » Екскурсія до ПриватБанку
Екскурсія до ПриватБанку

Всеукраїнська школа фінансової грамотності для дітей ЮніорБанк запрошує школярів на цікаві екскурсії до головного офісу або будь-якого відділення ПриватБанку. Нові знання, враження, знайомства та величезна порція цікавої, корисної та нової інформації обов’язково учням стане в нагоді.

Ось і учні 7-Г класу МСШ «Академія дитячої творчості» ( кл. керівник Леонова Н. В.) скористалися цією можливістю та відвідали 14 грудня 2018 р. відділення ПриватБанку. Це було надзвичайно цікаво. Під час екскурсії учні побачили роботу банківської установи зсередини. Діти познайомилися з фінансово-освітньою програмою ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років – Юніор, дізналися, чим відрізняється термінал від банкомату та ще багато нового. І все це у вигляді захоплюючої командної гри… Наостанок учням були видані сертифікати, які дозволять, без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту Юніор, а також самостійно і розумно розпоряджатися коштами.

Головне, що учні пізнають банк, так би мовити, зсередини. Вони розуміють, що робота в банку - це освоєння інноваційних технологій, колосальний досвід спілкування з клієнтами, поведінки в проблемних ситуаціях, оволодіння навиками продажу банківських послуг. Екскурсія пройшла успішно, адже діти отримали нові знання і розширили світогляд.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 161 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz