MENU
Головна » Новини » Екологічний місячник у школі
Екологічний місячник у школі

З метою підвищення інтересу учнів до природи рідного краю, формування ціннісного ставлення до природи, залучення дітей до позакласної роботи в закладі було проведено з 02.04.2018 по 27.04.2018 року місячник екологічного виховання.

Класні керівники 1-11 класів провели з учнями бесіди «Збережемо природу для майбутніхпоколінь»,«Буду я природі другом», «Жива природа – жива душа».

Учні школи продовжують брати активну участь у проекті «Let’s do it, Ukraine – school recycling- шкільний марафон правильного поводження та роздільного збору відходів», який впроваджується за підтримки генерального партнера проекту компанії PepsiCo, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, КУ «Агенція розвитку Миколаєва». У кожному кабінеті встановлено урни для роздільного збору сміття та проводиться активна просвітницька робота з цього питання, адже проект направлений на формування свідомого, правильного ставлення дітей та підлітків до сортування твердих побутових відходів та набуття практичних навичок.

З метою вшанування пам’яті 32-ї річниці Чорнобильської трагедії було проведено лінійку-реквієм «Дзвони Чорнобиля» учнями 9-Б класу (кл. керівник Новікова В.В.) Для учнів 5-11 класів організовано конкурс плакатів «Чорнобиль – наш біль».

Вчитель біології, Скрипник В. В.,  провів вікторину «Ця загадкова природа» між учнями 5-А та 5-Б класів. Також серед учнів 3-8 класів було проведено конкурс авторських віршів, казок, творів на екологічну тематику. Багато плакатів на екологічну тематику діти виконали на німецькій мові, оскільки зараз проходить україно -німецький рік мов.

На завершення місячника діти виступили з ініціативою провести трудовий десант «Школа – наш рідний дім, ми – господарі в нім», чим підтвердили сформованість своєї екологічної компетентності, розуміння цінності збереження здоров’я довкілля як основи збереження здоров’я людини в нім, прагнення розвивати інтерес до екологічних знань та гуманне ставлення до оточуючого нас довкілля.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 870 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz