MENU
Головна » Новини » День захисту домашніх тварин
День захисту домашніх тварин

30 листопада - Всесвітній день захисту домашніх тварин. Ідея про заснування свята була озвучена на Міжнародному конгресі прибічників руху захисту природи у Флоренції (Італія) у 1931 році.

Відтоді свято проводиться щороку і присвячується всім одомашненим людиною тваринам, аби ще раз нагадати людству про відповідальність за «братів наших менших». Не дивно, що девізом події стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері, які звернені до всіх нас: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив».

Тож і ми в «Академії» провели серед 1-2 класів виставку дитячих ілюстрацій до улюблених оповідань про тварин «Мій улюблений Пухнастик», читали власні казки та комікси про домашніх улюбленців учнів 3-4 класів (до речі, виставка книжок від початкової школи знаходиться в бібліотеці), знайомилися з домашніми улюбленцями учнів 5-6 класів під час фотовиставки «Мій вірний друг», усвідомлювали, як треба ставитися до тварин, а також готували агітаційні плакати та листівки, які висвітлювали проблеми домашніх тварин сьогодні ! А учні 4-В класу (кл. керівник Голубчик К. В.) завітали до чотирилапих захисників правопорядку, які відмінно навчаються і працюють у Кінологічному центрі ГУНП у Миколаївській області. Морозний день не завадив отримати чимало цікавої інформації про незвичайних собак, а про задоволення від споглядання показових виступів та контакт із хвостатими - й слів не підібрати!

Бережіть природу! Та турбуйтеся не тільки про власних пухнастиків! Давайте не забувати про те, що ми – одна велика сім'я на цій планеті, і завжди пам’ятати: роблячи добру справу, дбаючи про тварин, ми допомагаємо собі! 
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 572 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz