MENU
Головна » Новини » День відкритих дверей Університету культури та мистецтв м. Києва
День відкритих дверей Університету культури та мистецтв м. Києва

24 лютого 2018 р. учні 11-А класу разом з ЗДВР Летуновою Л.І. завітали до Університету культури на День відкритих дверей. Представники профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2018» зустрічали в цей день також абітурієнтів з Харківської, Тернопільської, Хмельницької, Закарпатської, Запорізької, Донецької, Вінницької, Кіровоградської, Рівненської, Полтавської, Волинської, Одеської, Черкаської областей та Львова.
Під час екскурсії молоді презентували інноваційні мультимедійні лабораторії європейського зразка, де відбуваються практичні заняття студентів та ознайомили з напрямами, за якими здійснюється підготовка в університеті.
Особливу увагу абітурієнти звернули на те, що у КНУКіМ викладають кращі педагоги в Україні – справжні професіонали своєї справи, видатні актори театру і кіно, хореографи, відомі співаки, теле- та радіоведучі, ресторатори, дизайнери, стилісти, політтехнологи, корифеї сфери піару і журналістики. На зустріч з абітурієнтами завітала першокурсниця, яка викликала шкал овацій, зіркова студентка авторського курсу Михайла Поплавського «Акули PR» Ірина Кудашова – головна героїня серіалу «Школа».
Але головною подією Дня відкритих дверей була зустріч з Михайлом Поплавським, який сказав : «Рухайтесь вперед, атакуйте життя та наполегливо йдіть до мети. Щоб отримати мінімум, потрібно бажати максимум. Ви можете більше, ніж ви думаєте про себе, ніж думають про вас рідні, батьки та друзі. У кожному з вас я бачу перспективу. Успішні українці – успішна Україна!»
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 779 | Рейтинг: 4.0/1

Хостинг від uCoz