MENU
Головна » Новини » День учителя
День учителя
День вчителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні. Саме в цей день учні можуть відчути себе вчителями і дізнатися, як важко буває вчителю, коли учні зовсім його не слухають і галасають на уроках…
Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка.

Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні та батьки не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.

День самоврядування пройшов на вищому рівні: загальношкільна лінійка, представлення директора школи, заступників, викладачів та майстрів.

З відповідальністю до цього дня віднеслися всі школярі нашої школи. Учні-вчителі сумлінно підготувалися до проведення уроків, а учні-школярі з повагою ставилися до них, старалися не заважати проводити уроки. Учень-директор і його заступники ходили по коридорах і перевіряли дисциплінованість учнів як на перервах, так і на уроках. В результаті всього дня вони гордо могли сказати, що правопорушень і непорозумінь не виникало.

Вчителям побажали щоб гарний настрій, який подарували учні їм у цей святковий день залишився з ними на весь навчальний рік, а також побажали міцного здоров’я і багато терпіння.
Окрім побажань на вчителів чекав подарунок від випускників 11 класу, у вигляді плакату під назвою «Аристократи української педагогіки»
Переглядів: 773 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz