MENU
Головна » Новини » «День святого Миколая - душа весело співає»
«День святого Миколая - душа весело співає»

Напередодні Нового року, натхненні святковим настроєм і добрими традиціями, ми стаємо уважнішими і добрішими один до одного, намагаємося проявляти більше любові і турботи до ближніх. Щороку в передноворічні дні добра казка у вигляді благодійних вчинків і корисних справ перетворює наші будні в свята. З особливим нетерпінням діти чекають 19 грудня — cвята Миколая Чудотворця, що є уособленням добра і людяності. Знаючи це, в нашій школі зазвичай долучаються до створення хоч невеличкого, а все-таки дива для малечі.
Вранці, 19 грудня, їх зустрічає гарно прикрашена школа ( в цьому році за мотивами казки «Чарівник Смарагдового міста»), а святий Миколай на ганку обнімає та бажає здійснення всіх мрій. Далі чорт з ангелом (учні 9-х класів) запитують, чи гарно поводила себе дитина в цьому році і вирішують, варта вона солодощів чи різок? Але в нашій школі різок не заслуговує ніхто, і учні проходять далі у приміщення школи, де на них у вестибюлі чекає традиційна еко - виставка «Ялинка без ялинки», яка щорічно приємно вражає нас невичерпною фантазією дітей та їх батьків.


Святкову атмосферу створює музичний супровід «Народного художнього колективу» оркестру духових інструментів «Ватра» (керівник С.О. Карандей). Впродовж дня пройшли розважальні заходи для початкової школи «Чудотворець Миколай, ти усіх оберігай» та вручення подарунків, а після обіду ми всі були запрошені на відкриття міської ялинки у Каштановому сквері за участю учнів та колективів нашої школи. Свято було веселим та емоційним, і не залишило байдужою жодну дитину.


Категорія: Виховна робота | Переглядів: 736 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz