MENU
Головна » Новини » Constallation: World Vision
Constallation: World Vision

Кінець навчального року знову приніс нам приємну новину! 19 травня 2021 року "Народний художній колектив" оркестр духових інструментів "Ватра" був запрошений до участі у Другому сезоні міжнародного конкурсу Constallation: World Vision, який відбувався на платформі Творчої екосистеми "Музика" європейського творчого об'єднання Constallation Europe у співпраці з партнерами зі Сполучених Штатів Америки, Великої Британії та Європейського Союзу!

Колектив здобув Диплом ІІ ступеня та сторінку англійською мовою у ЗМІ, яка постійно просувається і на яку можна давати посилання при роботі з аудиторією, партнерами, продюсерами, менеджерами музичних лейблів і кінокомпаній! Можна давати посилання на цю сторінку в резюме для навчальних закладів за кордоном тощо. До речі, так вже роблять американські учасники цього конкурсу - і це працює!

Вітаємо оркестр "Ватра" з таким неперевершеним успіхом!!! Та бажаємо всім випускникам вступити до тих ВНЗ, в яких вони продовжуть розкривати свої таланти!Категорія: Відділення сценічних мистецтв | Переглядів: 69 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz