MENU
Головна » Новини » Чорні крила голодомору
Чорні крила голодомору
У той рік заніміли зозулі,

Накувавши знедолений вік.

Народ України схиляє голову, перед трагічною сторінкою свого життя. 1932 рік… тридцять… чорний рік. Прах семи з половиною мільйонів стукає в наші серця; їх ніхто не судив, отже, ніхто не реабілітує.

У четверту суботу листопада в Україні на підставі Указів Президента Л. Кучми № 1310/98 та Президента В. Ющенка № 431/2007 відзначається День пам’яті жертв Голодомору.

Наприкінці зими 1933 року голод в Україні набув велетенських розмірів. Люди в селах їли мишей, щурів і горобців, траву, кісткове борошно і кору дерев. Намагаючись урятуватися, тисячі селян ішли в міста, але дороги були блоковані, проте деякі пробиралися туди, та, не знаходячи порятунку, вмирали прямо на вулицях. Намагаючись урятувати від голодної смерті дітей, залишали їх в установах, лікарнях, на вулицях.

З метою виховання етнонаціональних, полікультурних, загальнолюдських цінностей та розвитку історичної пам’яті поколінь з учнями 7-Б класу (кл. керівник Жидких О.А.) проведена година-реквієм «Чорні крила голодомору» у дитячій бібліотеці №5. В шкільній бібліотеці діє виставка «Голодомор в Україні»

Категорія: Загальні новини | Переглядів: 518 | Рейтинг: 5.0/2

Хостинг від uCoz