MENU
Головна » Новини » Cемінар-практикум для вчителів математики
Cемінар-практикум для вчителів математики

22 лютого на базі МСШ «Академія дитячої творчості» відбувся міський семінар-практикум для вчителів математики «Формування фінансової грамотності та економічної культури учнів у контексті Нової української школи».

Манзарук Світлана Михайлівна, методист міського науково-методичного центру, у своїй доповіді зазначила, що фінансова освіченість учнів формує економічну культуру, а в майбутньому - економіку країни та її конкурентоспроможність у світовому вимірі. Для реалізації цієї мети необхідно створити умови щодо формування фінансової грамотності та економічної свідомості учнів, що передбачає створення продуманої педагогічної системи роботи.

Практичне втілення основних ідей Нової української школи шляхом розвитку критичного мислення, партнерської взаємодії в команді, що дозволяє досягти поставлених цілей, продемонструвала на своєму уроці «Арифметична прогресія як математична модель прикладної задачі» вчитель математики МСШ «Академія дитячої творчості» Балуш Світлана Іванівна.

Осіпова Вікторія Олександрівна - вчитель економіки, завідувачка кафедри економіко-математичного циклу економічного ліцею №2, розкрила міжпредметні зв’язки математики та економіки, ознайомила присутніх з прикладами розв’язку задач.

Нові освітні стандарти, які ґрунтуються на формуванні ключових компетентностей впродовж життя, також закладені і в концепції розвитку МСШ «Академія дитячої творчості». Протягом багатьох років навчальний заклад розвиває здібності, закладені в дитині природою, шляхом залучення до вивчення предметів декоративно-прикладних мистецтв, сценічних мистецтв, малюнка та живопису, розвитку творчої особистості та творчого мислення. Педагогіка партнерства створює особливу атмосферу підчас навчання та об’єднує не тільки учнів і вчителів, а й батьків. «Саме в такому тандемі, де творчий вчитель працює на засадах особистісно орієнтованої моделі освіти, реалізуючи принцип дитиноцентризму, формує в учнів ціннісні ставлення і судження, Нова українська школа буде успішною»,- зазначила заступник директора з навчально-виховної роботи МСШ «Академія дитячої творчості» Литвиненко Наталія Василівна.

Категорія: Загальноосвітнє відділення | Переглядів: 731 | Рейтинг: 5.0/1

Хостинг від uCoz